Czy jest jakaś możliwość pokrycia metalu w moście porcelanowym?

Witam, interesuje mnie czy jest jakaś możliwość pokrycia metalu w moście porcelanowym , od zgrzytania zębami starła się porcelana, niby od wewnętrznej strony , ale na samym dole , więc jest to troche widoczne , dodam , że most składa się z 9 koron i został założony dopiero 2 lata temu :(

Po pierwsze zadbać należy o wyleczenie przyczyn bruksizmu - wady postawy, zgryzu i zaburzeń metabolizmu. Jeśli uda się zbić most w nienaruszonym stanie, technik może dopalić porcelanę. Jest jednak przy tak długim moście bardzo ryzykowny zabieg. Pozdrawiam