Czy jest jakiś sposób, aby jednocześnie budować tkankę mięśniową oraz spalać niepotrzebny tłuszcz?

Jestem po mononukleozie, co przełożyło się da spory wzrost wagi (ważę 81 kg przy 179 cm) Niestety za kilka miesięcy będę miał wyczerpujące testy fizyczne. Moje pytanie: czy jest sposób by jednocześnie budować i wzmacniać tkankę mięśniowa i spalać niepotrzebny tłuszcz? Pozdrawiam ;)‎

Witam!
Odpowiednio zbilansowana i dobrana dieta + aktywność fizyczna, to najlepsze połączenie w celu redukcji tanki tłuszczowej. W celu ułożenia planu żywieniowego potrzeba znacznie więcej informacji.

Ogólne wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie www.diet-coaching.xaa.pl

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska