Czy jest jakiś sposób na pozbycie się kurzajek?

Czy jest jakiś sposob na pozbycie sie kurzajek? Mialem wypalane 2 lata temu, teraz znowu nawrocily, 2 na stopach 2 na palcach. Nie ma jakiegos lekarstwa na wytepienie wirusa z ciala, a nie tylko wypalanie kurzajek? Zadne jaskolcze ziela, azotan srebra itd nie dzialaja, kurzajki i tak wracaja, w roznych miejscach. Czy istnieje jakas jeszcze skuteczniejsza metoda niz wypalanie i preparaty dostepne w aptekach?

Wszyscy są narażeni na wirusa, lecz nie wszyscy mają kurzajki. Dzieje się tak dlatego, że nie ma sprawiedliwości w odporności. Nie chodzi o lepszą metodę usuwania, lecz raczej o podniesienie odporności.