Czy jest jakiś sposób na zmiany skórne pod oczami?

Mam zmiany skórne pod oczami w postaci małych krostek, ale nie są to kaszami. To raczej jakieś zgrubienie na skórze. Nic się z tego nie da wycisnąć nawet po przekuciu igłą. Kosmetyczka nie mogła sobie z tym poradzić. Mówiła mi, że to są przypuszczalnie zatkane gruczoły łojowe. Bardzo proszę o pomoc. Jak można to usunąć i jak zapobiegać pojawianiu się nowych?
ponad rok temu

Witam serdecznie
Niestety, żeby można było udzielić Pani konkretnej rady, najpierw musi być postawione rozpoznanie, a do tego konieczne między innymi jest obejrzenie zmian.
Zachęcam do wizyty u dermatologa.
Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl