Czy jest jeszcze jakaś naturalna metoda, aby moje piersi uzyskały normalny kształt?

Piersi tubularne Mam 18 lat, odkąd pamiętam z moimi piersiami było coś nie tak. Zawsze miały stożkowaty kształt. Myślałam, że z wiekiem będzie się to zmieniać. Niestety, piersi pozostały bardzo małe i w kształcie stożków z opuchniętymi brodawkami. Starałam się znaleźć coś na ten temat i odnalazłam schorzenie zwane piersiami tubularnymi. Chciałabym zapytać czy jest jeszcze jakaś naturalna metoda, aby moje piersi uzyskały normalny kształt? Czy jedyną szansą jest operacja plastyczna?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

W tym wieku rozwój piersi jeszcze nie jest zakończony. Jest szansa, że jeszcze zmienią kształt.