Czy jest lek bez recepty, silny, który całkowicie zlikwiduje trądzik?

Witam (19 lat, mężczyzna) mam duże problemy z trądzikiem, którego nie udało mi się zwalczyć przez długi czas. Ciągle się zmienia na twarzy, często są to zmiany ropne, które powracają, i przebarwienia skóry po krostach te są ciągle. Chyba jest zaraźliwy ponieważ przeniósł sie na plecy, szyje, tył głowy. Stosowałem już m.in. Visaxinum, ale po nim było jeszcze gorzej, dlatego poszedłem do dermatologa, który przepisał mi maść skinoren, na którą dostałem uczulenia. I właśnie tutaj jest moje pytanie czy jest lek bez recepty, silny który całkowicie zlikwiduje trądzik, bez nawrotów i taki, który mnie nie uczuli ?

Witam, niestety nie ma, z trądzikiem trzeba walczyć cały czas, nie ma jednej skutacznej metody, proponuję gabinet medycyny estetycznej gdzie dobiorą Panu skuteczne leczenie. Pozdrawiam.