Czy jest możliwa ciąża, jeśli kochałam się ze swoim chłopakiem w 28 dniu cyklu?

Witam, mam pytanie czy jest możliwa ciąża, jeśli kochałam się ze swoim chłopakiem w 28 dniu cyklu oraz 33 dni cyklu.w 42 dniu cyklu nastąpiło bolesne plamienie jak na miesiączkę. Myślałam, że to normalna miesiączka, ale dziś jest 44 dzień i od samego początku to tylko plamienia. Krew jest brązowo-jasnoróżowa. Testy wychodzą negatywne. Moje cykle wynoszą średnio 29-33 dni. Piersi mnie nie bolą a zawsze na miesiączkę czułam, że wybuchną.

Lek. Paweł Szadkowski

28 i 33 dzień cyklu powinny w Pani przypadku być dniami niepłodnymi. Skoro testy wychodzą negatywne, najpewniej nie ma powodu do niepokoju.