Czy jest możliwa ciąża u dziewicy?

Witam!
Ja i moja partnerka byliśmy w bieliźnie podczas pettingu. Czy jest prawdopodobieństwo ciąży u niej? Okres powinna mieć lada dzień. Bolą ją piersi, ale to chyba z powodu zbliżającego się okresu.
Dodam, że gołym penisem jej nie dotykałem w tych okolicach ani nie wchodziłem do pochwy, do wytrysku doszło, ale kilka godzin przed pettingiem i jest ona dziewicą.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie,
błona dziewicza nie jest żadną barierą dla plemników. Jednak w tej sytuacji prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w zasadzie nie istnieje.
Pozdrawiam