Czy jest możliwa pełna regeneracja cebulek włosowych po okresie wzmożonego wypadania włosów spowodowanego stresem?

Czy jest możliwa pełna regeneracja cebulek włosowych po okresie wzmożonego wypadania włosów spowodowanego stresem? Czy jest szansa, że wszystkie włosy po jakimś czasie odrosną, jeśli stres minął?

Piotr Pilarski

Jest taka szansa tylko należy całkowicie odciąć się o czynnika sprawczego czyli stresu.

Pozdrawiam.