Czy jest możliwa wertebroplastyka przy moim wyniku TK?

Czy jest możliwa wertebroplastyka kręgosłupa przy wyniku TK następującym: złamania kompresyjne trzonu kręgu od L1 do L4 z dość wyraźnym obniżeniem wysokości tych trzonów-nadłamane są blaszki graniczne górne i dolne tych trzonów oraz trzony.Szerokość kanału kręgowego na tych wysokościach zmniejszona o typie względnym najwyraźniej na poziomie L2-L3.Odłamy kostne nieznacznie wpuklają się do kanału kręgowego powodując ucisk worka oponowego na tych poziomach.Złamanie kompres. trzonu kręgu TH12 z nieznacznym obniżeniem wysokosci tego trzonu-nadłamana górna blaszka graniczna górna trzonu oraz górna część tego trzonu.Szerokość kanału kreg. na tej wysokości nieznacznie wpuklają się do kanału kręgowego powodując niewielki ucisk worka oponowego na tym poziomie.Kregosłup L-duae zmiany zwyrodnieniowe-wytwórcze kręgosłupa. Zanik kostny.Chory ma lat 68-choruje na szpiczaka mnogiego.

DO LECZENIA CHOROBY PODSTAWOWEJ!! Czy był uraz, złamania kompresyjne ?? patologiczne, w przebiegu szpiczaka ??
Konieczny pełny wywiad, konsultacja neurologiczna, pełna ocena stanu zdrowia , wyników badań i leczenia! Pozdrawiam