Czy jest możliwe, aby posiadać dwa różne typy hpv i się nie zarazić?

Jestem w związku od stycznia, w marcu miałem brodawke na penisie gdzie moja dziewczyna do dziś żadnych objawów. Obydwoje zrobiliśmy test HPV DNA, mieliśmy robioną rozszerzoną formę na kilkanaście typów. Ja otrzymałem wynik 6/11 a Ona numer 33. Mnie robiono wymaz tylko z cewki moczowej, czy jest możliwe to żeby posiadać dwa różne typy HPV i się wzajemnie nie zarazić ? Dodam że dziewczyna robiła sobie cytologie która wyszła dobrze. Jak wygląda sprawa kiedy posiada się ten sam numer wirusa czy warto wtedy stosować prezerwatywę skoro i tak się jest zarażonym ?

Witam, miał pan robiony wymaz z cewki i wyszedł serotyp 6/11, a może gdyby zrobić z rowka zażołędnego byłby inny serotyp? Jak nie ma zmian skórnych to nie ma sensu robić tego testu, a jak sa to po co robić test jak wiadomo , że wirus jest. Gdyby był lek na dany serotyp, to miałoby to sens.