Czy jest możliwe pogorszenie wzroku bez żadnej wady?

Czy możliwe jest pogorszenie wzroku bez zadnej wady? Badałam się u okulisty i stwierdzil ze nie ma zadnej wady. Mialam rezonans glowy, jest na mozgu jedna mala blizna, neurolog i okulista powiedzieli ze nie ma sie czym przejmowac. Czesto boli mnie głowa ale to raczej nie wspolgra z pogorszeniem wzroku

Bóle głowy ; nieokreślone zaburzenia widzenia przewlekłe; / czasempo lekach psychoaktywnych!/ ; inne nietypowe objawy bez podłoża organicznego, mają zwykle złożoną etiologię, często towarzyszące zaburzenia nastroju, traumatyczne doświadczenia w przeszłości, wady postawy, inne schorzenia towarzyszące . Do pełnej konsultacji, wywiad, badanie, analiza wyników, wskazana rozmowa z psychologiem , Pozdrawiam