Czy jest możliwe schudnąć przez tydzień?

Czy jest możliwe schudnąć przez tydzień? Jak to zrobić? Chciałabym bardzo być szczuplejsza na sesję zdjęciową za tydzień..

Witam!
Ubytek masy ciała powinien mieścić się w granicy 0,5-1,0 kg tygodniowo. Dokładne, indywidualne zalecenia żywieniowe mogą być podane po zebraniu wywiadu żywieniowo-chorobowego. Polecam zastosować zasady prawidłowego żywienia i na stałe wprowadzić je do swojego życia. Wskazówki żywieniowe znajdują się na mojej stronie http://diet-coaching.xaa.pl/ zapraszam do jej odwiedzenia oraz zadawania pytań.
Pozdrawiam, dietetyk Patrycja Sankowska