Czy jest możliwe schudnięcie 3 kg w ciągu tygodnia?

Witam, nazywam się Kinga, mam 13 lat, mój wzrost wynosi ok, 165 cm, a ważę ok. 55 kg. Chciałabym schudnąć chociażby dla lepszego samopoczucia. Byłabym uszczęśliwiona, gdyby udało mi się schudnąć 3 kg w ciągu tygodnia. Proszę o pomoc... Z góry dziękuję za Pani/Pana odpowiedź
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

Twoje BMI (20,2) w odniesieniu do siatek centylowych wskazuje na prawidłową masę ciała. Nie musisz, a nawet nie powinnaś odchudzać się w tym wieku, a już zwłaszcza nie w takim tempie i na własną rękę. Są lepsze i przyjemniejsze sposoby na poprawę dobrego samopoczucia, np. zakupy z koleżanką czy wyjście do kina:-)

Pozdrawiam