Czy jest możliwe zajście w ciążę w czasie okresu?

Czy mozna zajsc w ciaze podczas okresu? Współżyłam z chlopakiem podczas okresu wytrysk byl wewnątrz. Cykl mam nieregularny trwa okolo 40-47 dni. Od 4 dni boli mnie brzuch pod pępkiem i po prawej stronie jajnika jakby kolka i kuje. Odbija mi sie strasznie i czuje ciężkości nie mam apetyty na nic. Czy to moga byc oznaki ciazy ?

Lek. Paweł Szadkowski

Przy tak długim cyklu zajście w ciążę podczas okresu jest mało prawdopodobne, ale nie niemożliwe. Podane objawy najprawdopodobniej nie wskazują na ciężę. Zawsze dla pewnoście może Pani wykonać test ciążowy.