Czy jest możliwe, że byłam w ciąży i poroniłam?

Witam. Mam 32 od sierpnia staramy się z mężem o dziecko.Niestety nic z tego nie wychodzi.Mój ginekolog uważa że jestem zdrowa kobietą. Cykl menstruacyjny wynosi 27-28 dni. Mój niepokój wzbudziło przyspieszenie okresu o 4 dni poprzedzone 5 dniowym brunatny plamienie i bólem podbrzusza. Jest to epizod jednorazowy i jak podejrzewam wynikający ze stresu (plamienie i ból brzucha wystąpił po ewakuacji z pożaru ). Czy jest możliwe ze byłam w ciąży i poroniłam. Nie chcę się ,, nakrecać " .Dziękuję za od

Lek. Tomasz Budlewski

Pornieńie raczej opóźniłoby miesiączkę a nie skróciło,przy regularnych cyklach. Sadze ze to efekt stresu