Czy jest możliwe, że mogę mieć boreliozę?

CZY MAM BOLERIOZE? Witam mam pytanie czy mam Bolerioze? Bo mojego lekarza nie ma chwilowo i nie mam z kim tych wyników badań skonsultować a zżera mnie ciekawość.. *Borrelia burgdorferi lgG met.ELISA ilościowo (ICD9:S21) - Wynik 6,03 RU/ml *Borrelia burgdorferi lgM met.ELISA ilościowo (ICD9:S25) - Wynik > 200,00 RU/ml

Istotne jest czy było pokąsanie przez kleszcza i czy są jakieś objawy boreliozy. Wynik IgM ELISA jest dodatni ale jest to test przesiewowy i wymaga potwierdzenia metodą Western Blot. Chociaż decydujące o rozpoznaniu jest czy są lub były objawy boreliozy.