Czy jest możliwe, że moja dziewczyna zaszła w ciążę?

Witam współżyłem z moją dziewczyną w dni płodne i doszło do wytrysku w środku. Teraz spóźnia się jej okres już 5 dni. Dodam, że cykle ma regularne, co 28 dni. Dziś robiła test i nic nie wykazał, kilka dni po owulacji zaczęły boleć ja jajniki i podbrzusze, teraz ma nabrzmiałe piersi i straszny apetyt.

Czy możliwe jest, że zaszła w ciążę i że test tego nie wykrył? Od tego zajścia minęło prawie 3 tygodnie.
Proszę o szybką odpowiedź.

Witam!

W państwa sytuacji rzeczywiście istnieje ryzyko, że doszło do zapłodnienia. Jednak opóźnienie miesiączki może być wynikiem stresu związanego z powyższą sytuacją. Zwłaszcza, że test ciążowy (wykonany w odpowiednim czasie) wypadł negatywnie.

Objawy, które Pan opisuje najprawdopodobniej zwiastują nadejście miesiączki (to za wcześnie na pierwsze objawy ciąży). Jeżeli bardzo się Państwo martwicie można wykonać oznaczenie poziomu hCG w laboratorium (bardzo wiarygodna metoda) lub ponownie wykonać domowy test ciążowy. Wówczas do badania najlepiej użyć porannego moczu, w którym stężenie oznaczanego hormonu jest największe.