Czy jest możliwe, że moje dziecko urodzi się chore?

Witam odebrałam wyniki z krwi czy ktoś z lekarzy może mi pomoc z interpretacja ? Beta jest 3.40 Afp 1.11Wiem ze to sa statystyki ale czy moje dziecko będzie miało zespół downa ? Zdj wyników prywatnie .

Szanowna Pani na podstawie przedstawionych przez Panią wyników nie mogę się wypowiedzieć, do wykrywania wad genetycznych służą badania prenatalne