Czy jest możliwe, że owulacja była później mimo płynu?

Wizyta u ginekologa - 13dc - lekarz mówi, że w zatoce jest płyn, najprawdopodobniej jest już po owulacji. nie mówi czy jest ciałko żółte, nie sprawdza nic innego. Testy owulacyjne pokazują owulację w 18dc. Normalnie dzisiaj (28dc) dostałabym okres, dalej go nie ma. Czy jest możliwe, że owulacja była później mimo płynu? Czy płyn ostatecznie oznacza, że owulacja miała miejsce? Czy mogą być dwie w jednym cyklu? W okresie domniemanej owu (18dc) odczuwałam kłucie w jajniku. Pozdrawiam,

Witam. Obecność płynu nie przesądza o owulacji. Bardziej miarodajne w określeniu jej terminu są testy owulacyjne.