Czy jest możliwe, że tomografia komputerowa została wykonana niepoprawnie?

Witam, choruję na chorobę castelmana. Dwa miesiące temu miałam robione usg i TK szyi na których wyszło, że po lewej stronie szyi mam kilka powiększonych węzłów chłonnych. Dwa tygodnie temu powtórzyłam TK tym razem szyi, klatki piersiowej i brzucha. W opisie jest, że TK jest od wysokości tarczycy a o powiększonych węzłach nie ma nawet wzmianki mimo że wyczuwam je palpacyjnie. Czy jest możliwość, że TK zostało wykonane niepoprawnie lub za nisko?

Witam serdecznie,

Ciężko odpowiedzieć na Pani pytanie nie widząc wyniku badania. Najlepiej zgłosić się do Pracowni TK lub Zakładu Radiologii i skonsultować wynik z radiologiem.

Pozdrawiam.