Czy jest możliwe, żeby kleszcz wszedł pod skórę i spowodował takie wypukłości?

Byłam wczoraj w lesie i znalazłam na sobie 2 kleszcze które od razu usunęłam. Dzisiaj jednak poczułam na głowie dwa spore uwypuklenia których wcześniej nie było. Są dość twarde i nie są to na pewno żadne pryszcze. Czy jest możliwe, żeby kleszcz wszedł pod skórę i spowodował takie wypukłości? Czy jest to raczej inny powpowódz czego mogło się to wziąć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można cis więcej powiedzieć