Czy jest możliwe, żeby pęcherzyk nie był widoczny na badaniu USG?

Czy jest możliwe, żeby pęcherzyk nie był widoczny na badaniu USG - jeżeli jeszcze tydzień temu widać go było bardzo wyraźnie?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
jeżeli w poprzednim badaniu pęcherzyk ciążowy był widoczny, to w kolejnych badaniach powinien on być również widoczny.
Być może kolejne badanie było wykonane na innym aparacie do badania USG, który był gorszej jakości. Również wynik badania zależy od doświadczenia ultrasonografisty.
Pozdrawiam