Czy jest możliwe żeby torbiel mogła w takim stopniu sfałszować wyniki bety?

Ostatnią miesiączkę miałam na początku maja. Wczesniej miałam problemy z torbielami, jednak nie były one duże i nie powodowały zatrzymania miesiączki. Odczuwam bóle w okolicy pępka oraz podbrzusza. Tydzień temu wykonałam 4 testy ciążowe wszystkie wyszły pozytywne. Wczoraj zrobiłam badanie BHCG z krwi wynik wynosi powyżej 10000 tysięcy. Czy jest możliwe żeby torbiel mogła w takim stopniu sfałszować wyniki bety?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Jest to raczej mało prawdopodobne. Aby upewnić się o ciąży, powinna Pani udać się na wizytę do ginekologa.