Czy jest możliwe, żebym czuła ból i ciągnięcie wzdłuż żył?

Witam. Od dwóch miesięcy borykam się z bólem prawej ręki. Jest to ból od palców po pachę. W okolicach przedramienia boli mnie część wewnętrzna i mam wrażenie,że to żyły. Aczkolwiek drętwieją mi czasami dwa ostatnie palce. Chodzę do lekarza pierwszego kontaktu, który wysłał mnie do ortopedy, byłam, ale stwierdził mi ostre zapalenie takanki miękkiej, które zostało wykluczone później po usg. Jest podejrzenie uszkodzonego nerwu, ale czy jest możliwe żebym czuła ból i ciągnięcie wzdłuż żył?

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy mogą wskazywać na uszkodzenie nerwu, wskazana dalsza diagnostyka.