Czy jest możliwość, aby to oko jakoś "podpompować"?

Witam. Jestem po kilku PPV 23 G, zabiegu zaćmy oraz korekty laserowej oka lewego. Obecnie brak poczucia światła. Gałka jest pomniejszona, jakby zapadnięta. Ciśnienie na poziomie 2-4, oko "miękkie". Czy jest możliwość aby to oko jakoś "podpompować"? Jak jest przyszłość takiej gałki ocznej? Ostatni zabieg operacyjny był w grudniu 2016r.

Witam.ma Pan zanik gałki ocznej. Stosuje się krople sterydowe 3x dziennie latami.w zależności od Pana odczuć można spróbować epiorotezy lub w ostateczności gałkę oczna usunąć .pozdrawiam serdecznie