Czy jest możliwość, abym jeszcze urósł?

Wiam, nazywam się Wojtek, mam 20 lat. Chciałbym zasięgnąć porady, otóż jestem dość niski - 165 cm wzrostu. Z tego powodu hasłem się do lekarza, dostałem skierowanie aby udać się na badania. Gdy udalem się na badania, i opisałem swój problem. Pani nie robila mi żadnych badań tylko zapytala się czy się gole. Odpowiedziałem że tak. I ona powiedziała ze nie ma szans żebym jeszcze urósł. Chciałbym poprosić o poradę czy jest możliwość abym jeszcze urósł?. Wzrost mamy 158,taty 175

Jeśli nie ma pan żadnych innych dolegliwości i wszystko ze zdrowiem jest ok to można powiedzieć, ze jest pan zdrowy. Wzrost niski, ale jest to ewentualny problem psychologiczny, a nie zdrowotny. Mężczyźni rosną do ok 21 roku życia. Najprawdopodobniej taki wzrost zostanie i powinien pan to zaakceptować.