Czy jest możliwość niewyleczenia infekcji, jeśli była ona przetrzymana około 3 miesiące?

W kwietniu dostałam infekcje, którą leczyłam środkami dostępnymi w aptece. Z biegiem czasu przerodziła się w grzybicę i pod koniec lipca miałam dopiero pierwsza wizytę u ginekologa. Pani przepisała mi leki doustne, dopochwowe i krem. Wcześniej podczas stosunku odczuwałam pieczenie i ból. Po skończeniu leczenia wróciłam do współżycia, jednak to pieczenie nie ustąpiło. Czy jest możliwość niewyleczenia infekcji jeśli była ona przetrzymana około 3 miesiące ? Ginekolog nie zrobiła badań odnośnie rodzaju

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jest ponowna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć