Czy jest możliwość ponownej kuracji Izotekiem?

Witam, dwa lata temu stosowałam kuracje izotekiem (Isotretinoinum) na trądzik. Niestety po czasie widzę nawrot trądziku, nie jest to to samo co kiedyś ale małe krostki pojawiające się przy kościach policzkowych w dużych ilościach. Widzę, że jest coraz gorzej, próbowałam już różnych mydeł, maseczek z morza martwego - nie widzę poprawy. Czekam właśnie na wizytę do lekarza, ale z ciekawości - czy jest możliwość ponownej kuracji izotekiem? Wiem, że to silny lek, a chciałabym znowu go zacząć brać

Szanowna Pani,

W praktyce stosowanej przez naszego dermatologa powtarzamy minimalną dawką Izoteku, natomiast w tej kwestii najlepiej wypowie się Pani lekarz prowadzący.
Ze swojej strony proponuje przed rozpoczęciem kuracji izotretinoiną wykonać nowoczesne zabiegi kosmetologiczne ( kwasy o wysokich stężeniach, laseroterapia), które z doświadczenia mojego z naszymi klientami w Instytucie wykazują dużą skuteczność.

Pozdrawiam