Czy jest możliwość pozbycia się wypukłej blizny?

Witam, jakieś 8 miesięcy temu miałam usuwanego pieprzyka z twarzy laserowo. Strupek odpadł ale po jakimś miesiącu urosła blizna wypukła wielkości pieprzyka (ok.3mm) jednak już bez barwnika. Smarowałam maścią Contractubex 3 miesiące, jednak nie widać zmian, jedynie dookoła blizny schodzi mi skóra. Blizna jest lekko różowa w porównaniu z resztą twarzy. Czy jest możliwość pozbycia się wypukłej blizny ?

Dzień dobry proszę skonsultować się u dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej i po obejrzeniu rodzaju blizny lekarz dobierze metodę jej spłycenia, usunięcia. Niestety bez obejrzenia zmiany nie ma możliwości odpowiedzenia na zadane przez Panią pytanie.