Czy jest możliwość przesunięcia się krążka tak głęboko, aż jest on nie wyczuwalny?

Witam. Używam krążków antykoncepcyjnych Nuvaring juz dłuzszy czas. Ostatni wlozylam 03.02, dzis jest 17.02 i zorientowalam sie ze go nie ma. Przez ten okres kochalam sie z partnerem jednak nie 'do końca'. Czy jest możliwość przesuniecia sie krązka tak głeboko, aż jest on nie wyczuwalny? Czy jeżeli krążek używamy dość długo i stala sie taka sytuacja jak moja to jakie jest ryzyko ciązy? Jest również możliwość, że po prostu wypadł. Ale jeśli tak to nie wiem kiedy, gdzie i jak. Wizyte mam umowioną na 4.03 takze mam jeszcze czasu bardzo duzo.... Dzis pojade zrobic test ciążowy w razie czego.

Pewnie krążek wypadł. W opisanej sytuacji istnieje ryzyko ciąży, nie jest Pani chroniona. Test jest wiarygodny najwcześniej 14 dni po stosunku. Proszę zgłosić się do ginekologa, a do tego czasu stosować inną metodę antykoncepcji.