Czy jest możliwość raka płuc w wieku 20 lat?

Czy jest możliwość raka płuc w wieku 20 lat? Nie palę, od kilku tyg mam klucia i kilkusekundowe bóle w klatce piersiowej i plecach pojawiają się one także w rękach i ramionach miałam ostatnio dużo stresu i wydaje mi się że to może być przyczyną. Nie mam żadnego kaszlu ani chrupki czasem tylko duszność ale to mam często na tle nerwowym. Co może być tego przyczyną

Lek. Paweł Szadkowski

Podane objawy nie wskazują na raka płuc. Takie kłucia mogą być tzw. nerwobólami.