Czy jest możliwość skorygowania postawy i wyrobienia dobrej pozycji ciała?

Mam 25 lat z opisu rtg wynika "niewielkie prawowypukłe skrzywienie odcinka piersiowego. Odpowiednia asymetria niektórych przestrzeni międzykręgołych i wyrostków kolczystych. Poza tym odcinek piersiowy w rtg bez zmian". Czy uważają Państwo, że w moim wieku skorzystanie z fizjoterapeuty ma jakikolwiek sens oraz może przynieść poprawę? Czy istnieje możliwość zabezpieczenia się na przyszłość przed pogłębieniem wady? Czy jest możliwość skorygowania postawy i wyrobienia dobrej pozycji ciała?

Oczywiscie, ze tak.
Najwiecej dolegliwosci bolowych wynika z wadliwej postawy i przeciazen na codzien.Odpowiednie cwiczenia,terapia manualna przyniosa efekt oraz nauka dobrej postawy i wykonywania codziennych czynnosci bez przeciazania.