Czy jest możliwość usunięcia jedynek, które są wysunięte do przodu?

Witam . Mam jedynki wysuniete do przodu . Chcialbym cieszyc sie swoim usmiechem i zalezy mi na czasie . Kazdy z lekrzy proponuje leczenie ortodontyczne ale to moze potrwac 3 lata. Czy jest mozliwosc usuniecia tych jedynek i zalozenie mostu poniewaz reszta zebow sie do tego nadaje. Nie wiem dlaczego lekarze tak mowia ale wydaje mi sie ze chodzi o pieniadze a mi chodzi o szybki efekt. Zaden lekaz nie chce wyrwa mi jedynek . Nie sa jakos rozjechane wylko wysuniete do przodu

Pozdrawiamy, stankowscybialach.pl, badzbystry.pl