Czy jest możliwość wyleczenia trądziku przy podwyższonym testosteronie?

Witam. Chciałabym się zapytać czy jest możliwość wyleczenia trądziku przy podwyższonym testosteronie i ogólnie androgenizmie z podejrzeniem o PCOS bez tabletek antykoncepcyjnych? Dermatolog medycyny estetycznej tzw laser mógłby pomoc przy takim problemie? Czy na ta przypadłość dostaje sie tylko i wyłącznie tabletki antykoncepcyjne bo chciałabym tez sie starać o dziecko wiec nie chciałabym brać takich tabletek tylko bardziej jakieś hormonalne. Jest taka możliwość?

Pozdrawiam
Katarzyna Mudel