Czy jest możliwość wyleczenia wątroby?

Witam.Mam problem z wątroba. Wyszedł mi podwyższony Alat - 49 (norma była mx-45). Na badaniu usg lekarz powiedział ze nie jest powiększona, lecz jest wzmożona echogeniczność. Myslę że to przez nadużywany ostatnio alkohol, nie mam nadwagi, wzrost 1,8m waga 85 kg Czy jest możliwość wyleczenia wątroby? Jak tak,jak długo trwa takie leczenie?

Dzień dobry,

po włączeniu zdrowej diety wyniki powinny ulec poprawie. Warto się skontaktować z dietetykiem, w celu zastosowania diety łatwostrawnej i oczyszczającej a także odciążającej chory narząd.

Pozdrawiam