Czy jest możliwość wypełnienia wgniecenia na czole?

Nieestetyczne wgniecenie na czole przechodzace przez brew po upadku. Czy jest mozliwosc aby to wypelnic. Dodam iz mialam wypadek 2 lata temu bylo slisko spadlam z roweru i uderzylam lewa strona twarzy o asfalt. Nie stracilam przytomnosci natychmiast pojawil sie duzy guz . Zabrano mnie do szpitala nie zrobiono przeswietlenia. Oko tak spuchlo ze przez pierwszy dzien nie moglam go otworzyc lewa strona twarzy byla cala fioletowa. Guz nad brwia w okolicy skroni szybko sie zagoil. Zostala tylko brzydka blizna i dziura na czole. Po upadku nic mi nie dolegalo typu bol glowy itp. Bylam jeszcze 2 razy u lekarza rodzinnego zeby mnie obejrzal. Powiedzial ze przeswietlenie glowy nie jest wskazane.Mam sie martwic po 2 latach. Bardzo chciala bym pozbyc sie tego wglebienia czy jest taka mozliwosc. Czy zabieg jest drogi? I do jakiego specjalisty sie udac. Z gory serdecznie dziekuje z powazaniem Jowita.

Moim zdaniem powinna się Pani skonsultować z doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej albo chirurgiem plastycznym (w zależności od tego, czy zależy Pani na małoinwzyjnym rozwiązaniu, czy bierze PAni pod uwagę korektę operacyjną).

Proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej, po obejrzeniu stanu blizny lekarz dobierze metode jej leczenia. Bardzo często ubytki w skórze po wypadku można wypełnić kwasem hialuronowym

Witam Panią,
Takie ubytki można wypełnić własnym tłuszczem lub kwasem hialuronowym. Proszę udać się do doświadczonego lekarza medycyny estetycznej.
Pozdrawiam
lek. med. Małgorzata Ornatowska

Dzień dobry, w pierwszej kolejności proponuje skonsultować się z kosmetologiem i/lub dermatologiem, aby obejrzał zmianę i na tej podstawie zaproponował kolejne etapy likwidacji ubytku. Oczywiście można taką zmianę wypełnić kwasem hialuronowym.

pozdrawiam