Czy jest możliwość zajścia w ciążę, jeżeli kobieta masturbowała się dłonią ze spermy?

Czy jest możliwość zajścia w ciąże jeżeli kobieta masturbowałą się dłonią na której minimum 1.5h ( do 2g)temu była sperma. Dłoń została dokładnie wytarta o koc, później o spodnie, była w kieszeni i w rękawiczkach. Cała sytuacja odbyła się na dworzu w temperaturze /-5 stopi. Proszę o szybka odpowiedź. Z góry dziękuje.

Milena Lubowicz

Plemniki giną praktycznie od razu na powietrzu, nie ma możliwości, żeby przetrwały 1,5 godziny.
Pozdrawiam