Czy jest możliwość, że jednak jestem w ciąży, a test się myli?

Witam!
W czwartek 18 listopada zrobiłam test ciążowy, po prawdopodobnych 10 dniach od zapłodnienia i wyszedł on negatywnie.
Czy jest możliwość, że jednak jestem w ciąży, a test się myli?

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
na początku ciąży stężenie HCG może być zbyt niskie, aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Najlepiej go wykonać w dniu spodziewanej miesiączki.
Można wykonać badanie z krwi. Wynik jest wiarygodny po około 10 dniach od zapłodnienia.
Pozdrawiam