Czy jest możliwość, że jestem w bardzo wczesnej ciąży?

Moja ostatnia miesiączka była 14 kwietnia. Do dnia dzisiejszego nie dostałam okresu. Kochaliśmy sie z partnerem bez zabezpieczenia ale nie doszło do wytrysku w pochwie. Od dwóch tygodni regularnie uprawiamy seks i partner kończy we mnie. Badanie hcg z 19 maja wykazało poziom 3.63 . Po wczorajszym usg dopochwowym lekarz niestety niezauważyl ciąży. Test ciążowy był negatywny.Czy jest możliwość ze jestm w bardzo wczesnej ciąży ? Czuje bóle podbrzusza, moje piersi sa nabrzmiałe i bolą.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży w opisanym przypadku jest bliskie zero. Objawy mogą być związane ze zbliżającym się okresem.