Czy jest możliwość, że jestem w ciąży, gdyż kochałam się z partnerem w dniach płodnych?

Mam 27 lat i jestem kobietą, a moje wątpliwości są związane z prawdopodobieństwem ciąży, gdyż zawsze miałam regularną miesiączkę, a w tym miesiącu opóźniła się o tydzień, co mnie zaniepokoiło i trwała zaledwie 4 dni. Czy jest możliwość, że jestem w ciąży, gdyż kochałam się z partnerem w poprzednich miesiącach w dniach płodnych?
Zaniepokoiło mnie również niewygodne dla mnie leżenie na brzuchu, gdyż zawsze mogłam leżeć na nim, a od połowy miesiąca nie mogę uleżeć oraz przeszkadzają mi niektóre zapachy i nie smakuje mi kawa, nieraz w ciągu dnia chciałabym na chwilę odpocząć, a dokładnie położyć się i zamknąć oczy. Czym jest to spowodowane, czy jest to jakiś lęk, stres? Jeśli jest to możliwe, to proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dziękuję!

Witam serdecznie!
Odbycie stosunków bez zabezpieczenia w trakcie trwania dni płodnych wiąże się z ryzykiem ciąży. Jeżeli obawia się Pani, że mogło dojść do zapłodnienia, wskazane jest wykonanie testu ciążowego lub badania USG potwierdzającego obecność pęcherzyka zarodkowego. Niestety ma możliwości potwierdzenia ciąży jedynie na postawie krótkiego opisu.
Wspomniane dolegliwości mogą, ale nie muszą, być spowodowane wczesną ciążą. Podobne objawy występują przy przemęczeniu czy w stresie. Istnieje także ryzyko objawów psychosomatyczny, związanych z lękiem przed nieplanową ciążą.
Pozdrawiam