Czy jest możliwość, że mam nowotwór?

Witam, Otrzymałam dziś wynik CEA 5,020 . Tak jestem osobą paląca zastanawiam się czy muszę udać się do lekarza . Krótko o mnie usunięty jajnik z powodu torbieli, usunięty chloniak z piersi oraz usunięta tarczyca (guzkowatosc) jeden z guzów był nowotworowy łagodny. Zastanawia mnie czy jest możliwość że mam nowotwór. Dziękuję

Witam , proszę udać się do lekarza rodzinnego , to On zaplanuje odpowiednie badania lub skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty! z.żurawski