Czy jest możliwość że mogę zajść w ciążę?

dzien dobry!!mam takie pytanie kochałam sie z mezem wczoraj doszedł we mnie dwa razy dzisiaj czuje sie zmeczona i ospała ,czuje nudnosci,nie mam apetytu,po stosunku boli mnie w brzuchu.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Zmęczenie i nudności to objawy które mogą się pojawić dopiero po kilku tygodniach od zapłodnienia. W pierwszych dniach kobieta nic nie odczuwa. W Pani przypadku bardziej prawdopodobna jest np. infekcja lub zatrucie pokarmowe. Proszę obserwować objawy, sprawdzić czy nie pojawiła się gorączka, a w razie utrzymywania lub pogarszania się Pani stanu- zgłosić do lekarza.