Czy jest możliwość, że mój chłopak ręką przeniósł małą ilość plemników w okolice pochwy?

Witam,
dużo było już pytań na ten temat:) jednak żadna sytuacja nie jest taka jak moja. Niektóre może zbliżone, a więc to był petting z moim chłopakiem. Byliśmy w ubraniach. Nastąpił u niego wytrysk i postanowił się wytrzeć chusteczką. Później chwilę się przytulaliśmy i on zaczął u mnie, mam wątpliwości czy miał na pewno „czyste” ręce, nie wchodził do środka, jedynie okolice wejścia do pochwy.

Czy jest możliwość, że mój chłopak ręką przeniósł małą ilość plemników w okolice pochwy, a one wraz ze śluzem wniknęły do jej środka? Przypuszczam, że jest małe prawdopodobieństwo zajścia w ciąże, ale chciałabym usłyszeć opinię eksperta, byłabym spokojniejsza.
Dziękuję

Witam!
Jeśli dobrze rozumiem, Twój chłopak wytarł penisa chusteczką, a potem tą samą dłonią dotykał Twoich miejsc intymnych.
W takim układzie szanse na ciążę są bliskie 0, ale nie możemy tego całkowicie wykluczyć.
Dla pewności warto wykonać test w dniu spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam