Czy jest możliwość że mój wynik bHCG wskazuje na bardzo wczesną ciążę ?

Witam. Dziś zrobiłam bete,bo podejrzewałan ze moge byc w ciazy. Wynik 0.162. Ogólnie wiem ze oznacza to brak ciazy ale zadzwonila pani z laboratorium zeby powtorzyc badanie za ok. 3 dni. Czy jest mozliwosc ze ten wynik wskazuje na bardzo bardzo wczesna ciaze ?

Lek. Paweł Szadkowski

Ten wynik jest ujemny. Powtórne badanie wykonuje się, aby stwierdzić, czy poziom jednak narasta i jest szansa na ciążę, czy nie.