Czy jest możliwość, że przy pierwszym stosunku nie została przebita błona dziewicza?

Nie jestem dziewicą, a przy stosunku pojawiła się krew. Stosunek był bolesny. Ciąża nie wchodzi w grę, ponieważ od jakiegoś czasu nie było stosunku. Czy jest możliwe że przy pierwszym stosunkh nie Została przebita błona dziewicza? Nie wiem co mogłoby być innego

Szanowna Pani nie sądzę, być może doszło do jakiegoś urazu. Powinien zbadać Panią ginekolog