Czy jest możliwość, że urosnę do ok. 185cm przez całą moją fazę rośnięcia?

Witam. Waga: 57/58 Wzrost: 168cm (10 miesięcy temu miałam 162cm) Płeć: kobieta Tryb życia: aktywny, gram w siatkówkę (w klubie) Stopień aktywności: wysoki (treningi z siatkówki, pływam) Wiek: 13 lat 5 miesięcy. Wzrost rodziców: mama - 160cm, tata - 185cm Wzrost braci (dorosłych): 185cm, 180cm. Moje pytanie: Czy mogłabym, do końca mojej fazy rośnięcia, urosnąć do 180-185cm?
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Bardzo dziękujemy za zadanie pytania.
Niestety pytanie to nie należy do żadnego zakresu tematycznego poruszanego na naszych portalach. Z tego powodu nie możemy udzielić Pani/Panu wiarygodnej odpowiedzi.

Jeśli nurtujący Panią problem dotyczy zdrowia, bardzo prosimy o udanie się do lekarza w celu uzyskania porady i pomocy.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl