Czy jest możliwość, żebym była w ciąży?

Witam. Moim problemem jest brak miesiączki. Ostatnią miesiączkę miałam 20 sierpnia, trwała 4 dni. Trzy dni po zakończeniu miesiaczkowania odbyłam stosunek. Pierwszy test ciążowy wykonałam tydzień przed spodziewaną miesiączką, a drugi w 3 dzień spóźnienia. Oba wyszły negatywne. Dodam że miesiączki zazwyczaj mam regularne maksymalnie opóźnia się jeden dzień. Czy jest możliwość żebym była w ciąży?

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro testy wychodzą negatywne, ryzyko jest małe. Dla pewności może Pani wtkonać badanie betaHCG z krwi.