Czy jest możliwość znieczulenia miejscowego przy operacji krzywej przegrody nosa?

Mam mieć operacje krzywej przegrody nosa w znieczuleniu ogólnym,jednak boje się,bo był problem z wybudzeniem mnie po cesarkach i miałam stany rzucawkowe. Czy jest możliwośc znieczulenia miejscowego? Czy dać operować dię w klinice jednego dnia?

Operuj się w porządnej klinice laryngologicznej a nie w klinice jednego dnia. Jest możliwość znieczulenia miejscowego ale ten zabieg jest bardzo nieprzyjemny. Tam trzeba używać dłuta, młotka i kleszczy do chrząstek i kości. I jest krwawy. Nie polecam.