Czy jest możliwy dodatkowy ząb pod siódemką?

Zrobiłam dzisiaj zdjęcie RTG zębów ze względu na źle rosnące ósemki. Pod lewą dolną siódemką zauważyłam okrągłą, jasną kulkę, tuż pod zębem wyglądającą jak dodatkowy ząb. Dodam, że ósemka rośnie obok w poprzek. Czy jest możliwy dodatkowy ząb pod siódemką?

Dość często można spotkać zęby zatrzymane umiejscowione pod innymi zębami , najczęściej są to zęby przedtrzonowe i sieczne ale inne też się spotyka .Dla prawidłowej diagnostyki robimy zdjęcie pantomograficzne i umawiamy się na konsultację do chirurga szczękowego .